Mistrzowie mocy

Spis treści:

Na czym polega? Zasady edycji Wersja bez płacenia Wersja z płaceniem

Na czym polega? Zasady edycji

Zewnętrzne krainy w edycji Mistrzowie mocy skupiają się wokół punktów mocy gracza od postawionych budynków i dekoracji.
Moc za wojsko, dowódców, tytuły itd. się nie liczy!


Wersja bez płacenia

Bez wykupienia ofert za pieniądze nie uzyskasz wysokiego poziomu. Pozostając na niskim poziomie, budynki w twoim zamku odniosą minimalne obrażenia podczas ataku. Nie musisz się przejmować atakami na twój zamek i jego obroną.

Strategia rozbudowy zamku bez płacenia zaczyna się od ulepszenia warowni na 2 poziom. Dzięki temu najtańsze dekoracje z menu budowy będzie można stawiać bez czekania (pominięcie czasu poniżej 4 minut jest darmowe). Wypełnij całe dostępne miejsce w zamku najtańszymi dekoracjami (zaopatrzenie, drogowskaz, pręgierz).

Po wykonaniu tego kroku wykonuj zadania z księgi misji, póki nie osiągniesz poziomu 12. Na tym etapie możesz wykupić rozszerzenie zamku i zbudować w nim więcej małych dekoracji.

Następnie wykonuj misje z księgi zadań aż do uzyskania 13 poziomu gracza. Odblokowany zostaje wtedy majątek. Zbuduj go i przejmij posterunek. Po jego przejęciu zapełnij całą dostępną powierzchnię (wraz z rozszerzeniami) dekoracjami.

Taka taktyka zapewni ci miejsce powyżej 9000 i żetony dla konta głównego!


Wersja z płaceniem

Jeśli chcesz zdobyć wysoką pozycję w tym wydarzeniu, możesz kupić rubiny na zewnętrznych krainach i przy okazji odebrać przedmioty z oferty specjalnej. Podczas zakupu upewnij się, że jest bonus 200% dodatkowych rubinów oraz że oferty specjalne są nadal dostępne.

Oferta specjalna 6500 rubinów

W przypadku zakupu najmniejszego pakietu z ofertą specjalną otrzymuje się 120 żetonów budowy. Należy ich użyć do zbudowania dwóch chat drwala sprzed wieków i ulepszenia ich do 3 poziomów.

Taka wyprawka powinna zapewnić miejsce ok. 3000-5000. Możesz zamknąć wydarzenie i poczekać 7 dni na żetony (to tyle). Opcja ta jest często wybierana przez osoby, którym nie chce się stawiać budynków, jak opisano w wersji bez płacenia, lub chcą mieć 100% pewność zajęcia miejsca dającego żetony.

Droższe oferty

W tym przypadku żetony otrzymane z ofert specjalnych należy przeznaczyć na zbudowanie jak największej ilości budynków sprzed wieków (chaty drwala i kamieniołomy sprzed wieków, cieplarnie, konserwatoria).

Kluczowe jest podniesienie poziomu gracza i ulepszenie majątku na 3 poziom, co pozwoli na wznoszenie budynków sprzed wieków w posterunkach. Ważnym jest również odblokowanie krain, ponieważ to kolejne miejsce, gdzie można umieszczać wspomniane budynki.

Podczas rozgrywki pojawiają się również oferty specjalne (w wiadomościach) oraz sklep bestseller, w których można zakupić żetony budowy/ulepszenia. Mogą one pomóc w zdobyciu wysokiego miejsca.

Jeśli choć raz dokonano zakupu w zewnętrznych krainach, to pozostałe tam rubiny wrócą na koniec wydarzenia na saldo konta głównego.